Hlava dívky.
Originální černým perem 19,3 x 9,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem Matal 12/I 83. Vzadu věnování autora.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
375 Kč (443 Kč)
375 Kč (443 Kč)
Dražitel č.23, 30. 11. 2019 23:19