Říje.
Barevný lept 15,4 x 9,8 cm. Signováno a datováno tužkou nahoře uprostřed Oldřich Kulhánek 87. List č. 61/100. Tisk na ručním papíře.
Chagall VI., str. 437 - 439.
780 Kč (922 Kč)
780 Kč (922 Kč)
805 Kč (951 Kč)
805 Kč (951 Kč)
Dražitel č.23, 30. 11. 2019 23:18