Exlibris Ph.e Mr. Jaromír Kubík.
Barevný mědiryt 8 x 7 cm. Signováno tukou dole uprostřed. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Klobas str. 30.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)