Exlibris Ph.e Mr. Jaromír Kubík.

Zeman, Karel (1949)

Barevný mědiryt 8 x 7 cm. Signováno tukou dole uprostřed. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XXI, s. 220 - 221. Klobas str. 30.

350 Kč (414 Kč)