Ex Libris Jaroslav Lohynský. Vzhůru lezoucí tři děti.
Lept 14,7 x 8,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou OKulhánek 78. List č. 37/50.
Soupis SSPE 12a.
780 Kč (922 Kč)
780 Kč (922 Kč)
805 Kč (951 Kč)
805 Kč (951 Kč)
Dražitel č.23, 30. 11. 2019 23:18