Kniha R. Švarcové.

Zrzavý, Jan (1890 - 1977)

Zinkografie 7,7 x 5 cm. Nesignováno, nedatováno (1920?).

Toman II., str. 738 - 739.

Kniha R. Švarcové.

200 Kč (236 Kč)