L'inconnu.

Melan, Petr (1947 - 2009)

Barevný lept 5,3 x 3,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall VIII., str. 197 - 198.

L'inconnu.

400 Kč (473 Kč)