Gustave.
Barevný lept 5,3 x 3,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall VIII., str. 197 - 198.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)