(erotika) Studie špičky propisky. State Louis.
Dvě kresby modrým perem 27,5 x 13,1 cm a 26,8 x 9 cm na obou stranách kancelářského papíru A4. Signováno a datováno modrým perem L. M. 1997.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
225 Kč (266 Kč)
225 Kč (266 Kč)
Dražitel č.13, 4. 6. 2016 16:32