(erotika) Studie špičky propisky. State Louis.

Dvě kresby modrým perem 27,5 x 13,1 cm a  26,8 x 9 cm na obou stranách kancelářského papíru A4. Signováno a datováno modrým perem L. M. 1997.

Studie špičky propisky. State Louis.

150 Kč (177 Kč)
225 Kč (266 Kč)

Dražitel č.13, 4. 6. 2016 16:32