Fokalk 29,9 x 24,2 cm. Signováno a datováno vzadu dole tužkou Miloš Koreček 1988. Pasparta.
Chagall VI., str. 60 - 61.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)