Motiv lásky.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Lept 15 x 12 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1976.

Rybička 1035.

Přílohová grafika knihy: Rybička, Antonín - Ludmila Jiřincová. Soupis grafického díla. Praha, SČB, 1984.

Motiv lásky.

1 000 Kč (1 182 Kč)