Motiv lásky.
Lept 15 x 12 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1976.
Rybička 1035.
Přílohová grafika knihy: Rybička, Antonín - Ludmila Jiřincová. Soupis grafického díla. Praha, SČB, 1984.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)