Ex libris rodina Chocholova. Dáma s chocholem pštrosích per a písmena B, J, CH.
Lept 12 x 7,5 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1974.
Rybička 1009.
Přílohová grafika knihy: Rybička, Antonín - Ludmila Jiřincová. Soupis grafického díla. Praha, SČB, 1984.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)