(autogram) Josef Manes.
Praha, Otto Girgal, 1927. OBr. se zlacením, 37 s. Na titulním listě podpis autora. Celkem 500 výtisků, tz toho 150 v lepší úpravě. Tento výtisk obyčejný.
Na pravém rohu první strany obálky stopy po ohnutí.
Knihy o umění, Signované knihy
140 Kč (165 Kč)
140 Kč (165 Kč)