(Švabinský Max) Chvála léta.
Praha, Vladimír Bujárek, 1955. OBr., fólie, nestr. (11 s.). Ve frontispisu litografie Maxe Švabinského signovaná tužkou. V tiráži podpis Ladislava Stehlíka. Neudaný počet výtisků na ručním papíře.
Bubla 7004.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
370 Kč (437 Kč)
370 Kč (437 Kč)
Dražitel č.30, 30. 11. 2019 23:30