(Švabinský Max) Chvála léta.

Stehlík, Ladislav (1908 - 1987)

Praha, Vladimír Bujárek, 1955. OBr., fólie, nestr. (11 s.). Ve frontispisu litografie Maxe Švabinského signovaná tužkou. V tiráži podpis Ladislava Stehlíka. Neudaný počet výtisků na ručním papíře.

Bubla 7004.

Chvála léta.

220 Kč (260 Kč)
370 Kč (437 Kč)

Dražitel č.30, 30. 11. 2019 23:30