(autogramy) Loutky i dělníci boží. Díl I. a II.
Praha, Česká grafická Unie, 1920. Spisy F.X. Šaldy svazek IV. a V. Clpl. vazby s ražbou a zlacením, kapitálky. 209 (2) s. + 334 (2) s. Na patitulech podpisy F.X. Šaldy z roku 1931.
Signované knihy
Signované knihy
370 Kč (437 Kč)
370 Kč (437 Kč)