000.000.
Praha, Melantrich, 1945. Plkož. vazba s ražbou, kapitálek, pap. obálka vevázána. 103 s. Vázal Jenda Rajman, signováno razítkem na předsádce. Přeložil Bohumil Mathesius. Litografie a úprava Václav Mašek. Podpis Bohumila Mathesia v tiráži. Kromě obyčejného vydání vyšlo 200 číslovaných výtisků podepsaných autory. Tento výtisk nečíslován.
Primus 28.
Hřbet má v horní a dolní části malé trhlinky.
Avantgarda
Avantgarda
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)