Květiny v okně.

Komárek, Vladimír (1927 - 2001)

Suchá jehla 21,7 x 15,6 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno. List č. 6/100.

Květiny v okně.

400 Kč (473 Kč)