Kočka na zdi I.

Reynek, Bohuslav (1892 - 1971)

Suchá jehla 9,9 x 9,4 cm. Otisk z původní desky Damiel Reynek. Nedatováno (80. léta 20. století.). Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.

Bernardi G 370.

Kočka na zdi I.

950 Kč (1 122 Kč)