Kočka na zdi I.
Suchá jehla 9,9 x 9,4 cm. Otisk z původní desky Damiel Reynek. Nedatováno (80. léta 20. století.). Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.
Bernardi G 370.
950 Kč (1 122 Kč)
950 Kč (1 122 Kč)