pour féliciter 1990.

Brunovský, Albín (1935 - 1997)

Zinkografie 7,6 x 5 cm. Signováno a datováno uprostřed tužkou. Sign. také v desce.

Chagal I., str. 226.

pour féliciter 1990.

4. 6. 2016 23:48

300 Kč (354 Kč)
651 Kč (769 Kč)

Dražitel č.26, 4. 6. 2016 23:33