(vazba) Student teologie.
Úvaly u Prahy, Ve stráni, 2000. Osmá publikace nakladatelství. Clkož. vazba s ražbou, košilka, kartonové pouzdro s aplikací. Vázala Eliška Čabalová v roce 2001, signováno na předsádce tužkou. Nestr. (26 s.). Překlad Ivan Čabala. Pět barevných linorytů signovaných a datovaných tužkou Karel Gyurjan. Podpis překladatele v tiráži. Ručně vysazeno a vytištěno v atelieru Krupka. Celkem 53 číslovaných a 12 autorských výtisků na ručně čerpaném rustikálním papíru LMK. Tento výtisk č. 9/53.
Unikát.
4 400 Kč (5 199 Kč)
4 400 Kč (5 199 Kč)
9 500 Kč (11 224 Kč)
9 500 Kč (11 224 Kč)
Dražitel č.21, 4. 6. 2016 22:02