B. (Běla Kolářová ?).

Kolář, Jiří (1914 - 2002)

Koláž 28,8 x 24,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole modrým perem Jiří Kolář 79. B.

B. (Běla Kolářová ?).
Fotografie

4 500 Kč (5 317 Kč)