B. (Běla Kolářová ?).
Koláž 28,8 x 24,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole modrým perem Jiří Kolář 79. B.
Fotografie
Fotografie
4 500 Kč (5 317 Kč)
4 500 Kč (5 317 Kč)