Ilustrace.
Kresba černým perem tuší 9 x 13,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Dole poznámka tužkou: O podivuhodném Smolíčkovi 2 (str. 2).
Chagall IV., str. 148 - 149.
Ota Janeček
Ota Janeček
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
Dražitel č.4, 28. 11. 2020 22:04