Ilustrace.
Kresba černým perem tuší 7,5 x 11,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Dole poznámka tužkou: První večer u strýčka Remuse str. 1 (1). Králík a lišák. Na rubu kresba černým perem 13 x 9,5 cm.
Chagall IV., str. 148 - 149.
Levý roh papíru stopy po pomačkání, nezasahuje do kresby.
Ota Janeček
Ota Janeček
300 Kč (345 Kč)
300 Kč (345 Kč)
375 Kč (431 Kč)
375 Kč (431 Kč)
Dražitel č.4, 28. 11. 2020 22:03