(Svoboda Jindřich, Kremlička Rudolf) Umělecká litografie.
Bez místa vydání (Praha), Ludvík Bradáč, 1921. Clpg. vazba s kůží a aplikací, zlatá ořízka, košilka, kartonové pouzdro. Papírová obálka vevázána. Vázal Jindřich Svoboda v roce 1997. Signováno značkou na předsádce. 39 (1) s. textu. Deset orig. litografií v příloze a obálka Rudolf Kremlička. Dodatky Rudolf Žaloudek. Celkem 500 číslovaných výtisků, z toho 100 na lepším papíře s podpisy výtvarníka. Tento výtisk nesignován, č. 375.
Sáňka 59.
Výborný stav. Unikát.
12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)
18 100 Kč (21 385 Kč)
18 100 Kč (21 385 Kč)
Dražitel č.21, 4. 6. 2016 21:36