Ilustrace ke knize Golet v údolí.
Kresba uhlem 12,8 x 11,9 cm, čtvrtka. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. V pravém horním rohu poznámka tužkou: Golet v údolí str. 87.
Chagall IV., str. 148 - 149.
Olbracht, Ivan: Nikola Šuhaj loupežník, Golet v ůdolí, Hory a staletí. Praha, Naše vojsko, 1959.
Ota Janeček
Ota Janeček
29. 11. 2020 00:04
29. 11. 2020 00:04
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
Dražitel č.27, 28. 11. 2020 23:59