Ilustrace ke knize Golet v údolí.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Kresba uhlem 12,8 x 11,9 cm, čtvrtka. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. V pravém horním rohu poznámka tužkou: Golet v údolí str. 87.

Chagall IV., str. 148 - 149.

Olbracht, Ivan: Nikola Šuhaj loupežník, Golet v ůdolí, Hory a staletí. Praha, Naše vojsko, 1959.

Ota Janeček

29. 11. 2020 00:04

500 Kč (591 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)

Dražitel č.27, 28. 11. 2020 23:59