Akt.
Linoryt 17,5 x 9,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1980. Pasparta, lepený rám, sklo.
Loubal 656.
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)