Půlakt s pozdviženými pažemi.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Barevná suchá jehla 10 x 7,8 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1973. Rám, sklo. 80 výtisků + 22 jako PF autora.

Loubal 530.

Půlakt s pozdviženými pažemi.
Ota Janeček

29. 11. 2020 00:00

800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)

Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55