Půlakt s pozdviženými pažemi.
Barevná suchá jehla 10 x 7,8 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1973. Rám, sklo. 80 výtisků + 22 jako PF autora.
Loubal 530.
Ota Janeček
Ota Janeček
29. 11. 2020 00:00
29. 11. 2020 00:00
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55