Půlakt.
Linoryt 13 x 9,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1988. List č. 83/200. Tisk na ručním papíře. Rám, sklo.
Chagall IV., str. 148 - 149.
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)