Opírající si hlavu.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Litografie s růžovým podtiskem 32,3 x 18,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1971. List č. 15/55 II. Rám, pasparta, sklo.

Loubal 487.

Opírající si hlavu.
Ota Janeček

29. 11. 2020 00:00

2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)

Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55