Opírající si hlavu.
Litografie s růžovým podtiskem 32,3 x 18,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1971. List č. 15/55 II. Rám, pasparta, sklo.
Loubal 487.
Ota Janeček
Ota Janeček
29. 11. 2020 00:00
29. 11. 2020 00:00
2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55