Závod mašerů. State Louis.

Serigrafie 16,8 x 28 cm. Signováno vlevo dole tužkou. Nedatováno. Tisk na tirkysovém papíře.

Závod mašerů. State Louis.

800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)

Dražitel č.3, 27. 5. 2016 17:29