Závod mašerů. State Louis.
Serigrafie 16,8 x 28 cm. Signováno vlevo dole tužkou. Nedatováno. Tisk na tirkysovém papíře.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
Dražitel č.3, 27. 5. 2016 17:29