Jaro.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Barevný linoryt 17,7 x 23 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno vlevo dole s názvem grafiky Jaro 1954. Prémie SČUG Hollar. Slepotiskové razítko Hollaru dole uprostřed.

Loubal 315.

Malá trhlinka dole uprostřed.

Jaro.
Ota Janeček

2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)

Dražitel č.22, 28. 11. 2020 21:29