Jaro.
Barevný linoryt 17,7 x 23 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno vlevo dole s názvem grafiky Jaro 1954. Prémie SČUG Hollar. Slepotiskové razítko Hollaru dole uprostřed.
Loubal 315.
Malá trhlinka dole uprostřed.
Ota Janeček
Ota Janeček
2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)
Dražitel č.22, 28. 11. 2020 21:29