Ex libris Milan Friedl.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Linoryt 7,4 x 15,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1964.

Loubal 430.

Ex libris Milan Friedl.
Ota Janeček

300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:36