Ex libris Milan Friedl.
Linoryt 7,4 x 15,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1964.
Loubal 430.
Ota Janeček
Ota Janeček
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:36