Lampa smrti.

Švengsbír, Jiří Antonín (1921 - 1983)

Litografie 32,5 x 22,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Švengsbír 77. List č. 168/200. Tisk na ručním papíře.

Chagall XVII, str 208 - 209.

Lampa smrti.

150 Kč (177 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.1, 28. 11. 2020 23:54