Dívčí akt se zdviženýma rukama.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Litografie 42 x 32 cm. Signováno tužkou vpravo nahoře, nedatováno. List č. 7/69. Rám, pasparta, sklo.

Chagall XVII, str 208 - 209.

Ota Janeček

4 000 Kč (4 726 Kč)