Dívčí akt se zdviženýma rukama.
Litografie 42 x 32 cm. Signováno tužkou vpravo nahoře, nedatováno. List č. 7/69. Rám, pasparta, sklo.
Chagall XVII, str 208 - 209.
Ota Janeček
Ota Janeček
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)