State Louis: Ezechiel spatřil kolo.
Serigrafie 19 x 23,5 cm. Signováno vpravo dole červenou pastelkou A. Mikulka. Nedatováno.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)