Nejsili Šimáček co očumuješ ? State Louis.
Linoryt 15,7 x 12,4 cm. Signováno a datováno dole uprostřed červenou pastelkou. A. Mikulka 1991. Tisk na hnědém ručním papíře.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)