Servis psycho-pedikury kloubů 7. lekce šílenství.
Linoryt 18,4 x 14,2 cm. Signováno a datováno vlevo dole tužkou A. Mikulka 1972. Červený otisk na hnědém ručním papíře.
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)