Větry od pólů.
Vernis mou 27,2 x 21,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1945.
Chagall V., str. 263 - 264.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
825 Kč (975 Kč)
825 Kč (975 Kč)
Dražitel č.26, 28. 11. 2020 23:49