Větry od pólů.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Vernis mou 27,2 x 21,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1945.

Chagall V., str. 263 - 264.

Větry od pólů.

700 Kč (827 Kč)
825 Kč (975 Kč)

Dražitel č.26, 28. 11. 2020 23:49