Almara.
Suchá jehla 27,4 x 19,5 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed V. Komárek 72. List č. 1/50. Tisk na ručním papíře.
Chagall V., str. 263 - 264.
29. 11. 2020 00:03
29. 11. 2020 00:03
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)
Dražitel č.32, 28. 11. 2020 23:58