Almara.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 27,4 x 19,5 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed V. Komárek 72. List č. 1/50. Tisk na ručním papíře.

Chagall V., str. 263 - 264.

Almara.

29. 11. 2020 00:03

550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)

Dražitel č.32, 28. 11. 2020 23:58