Plot s tújemi.
Suchá jehla 17 x 8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 1/25. Tisk na ručním papíře.
Chagall V., str. 263 - 264.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)