Ex Libris Drr. A. Horáková. Tulipány a žena v zrcadle.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 7,6 x 7,1 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. List č. 14/50. Rok 1973. Tisk na ručním papíře.

Soupis SSPE 52.

150 Kč (177 Kč)