Jockeyovo sobotní dopoledne 6. lekce St. Louis.
Linoryt 13,8 x 13,9 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed A. Mikulka 1972. Červený otisk na hnědém ručním papíře.
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)