Upomínka na přátelskou návštěvu v Šolcově domě.
Dřevoryt s růžovým podtiskem 10,8 x 15 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno.
Chagall V., str. 263 - 264.
Příležitostná a užitková grafika.
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)