Upomínka na přátelskou návštěvu v Šolcově domě.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Dřevoryt s růžovým podtiskem 10,8 x 15 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno.

Chagall V., str. 263 - 264.

Příležitostná a užitková grafika.

120 Kč (142 Kč)