PF 1983 Emil Gebauer.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Arch papíru. Vlevo dřevoryt s tyrkysovým podtiskem 10,9 x 5,4 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1982.

Štorek 263.

PF 1983 Emil Gebauer.

100 Kč (118 Kč)