PF 1983 Emil Gebauer.
Arch papíru. Vlevo dřevoryt s tyrkysovým podtiskem 10,9 x 5,4 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1982.
Štorek 263.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)