Hlava v šátku.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Lept 31,8 x 24,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová 49. List č. 8/12. Pasparta.

Rybička 286.

Vzácné.

Hlava v šátku.

29. 11. 2020 00:00

1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)

Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55