Hlava v šátku.
Lept 31,8 x 24,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová 49. List č. 8/12. Pasparta.
Rybička 286.
Vzácné.
29. 11. 2020 00:00
29. 11. 2020 00:00
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:55