Očarovaná loď.
Lept 7,8 x 11,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1973. Tisk na ručním papíře. Pasparta.
Rybička 608b - 613b.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)