State Louis.
Linoryt 23,3 x 14 cm. Signováno a datováno vpravo dole modrou pastelkou L. Mikulka 1976. Tisk na ručním hnědém papíře.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)