Smutná dívčí hlava.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Lept 7 x 6 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1972. Rám, sklo.

Rybička 978.

Smutná dívčí hlava.

250 Kč (295 Kč)