(autogram) Smrt motýlů.

Skácel, Jan (1922 - 1989), Škarohlíd, Jaroslav (1925)

Brno, n. vl., 1981. OBr. Vloženo pět suchých jehel kombinovaných s leptem od Jaroslava Škarohlída. Všechny grafiky signovány, datovány a číslovány tužkou. Úvodní báseň na obálce Jan Skácel. Pod textem podpis autora. Grafická úprava František Janás. Neudaný počet výtisků. Tento č. IV.

Vývorný stav.

Smrt motýlů.

500 Kč (591 Kč)
2 025 Kč (2 393 Kč)

Dražitel č.28, 28. 11. 2020 23:52