Květen 1945.
Dřevoryt 31,8 x 25,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno a signováno vlevo dole v desce. Rok 1944. Tisk na ručním papíře.
Chagall VIII., str. 115.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)