Ilustrace na zadní předsádku knihy Alois Mikulka: Dům u pětiset básníků.

Kresba barevnými pastelkami 29,4 x 41,8 cm, čtvrtka. Nesignováno, nedatováno. Rok 1964. Vzadu poznámky tužkou pro tiskaře. Pasparta.

Mikulka, Alois: Dům u pětiset básníků. Brno, Krajské nakladatelství, 1964.

2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)

Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:39